середа, 21 лютого 2018 р.

урок для 3 класу

Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №14



Сучасний інтегрований урок для 3 класу

«Кімната моєї мрії»

  

Об’єднує англійську мову, урок праці, інформатику та математику


учитель англійської мови та зарубіжної літератури
                                  української мови і літератури
                                         Раленко Анна Юріївна












Білозерське – 2017
Інтегрований урок для 3 класу англійська мова+ праця( виготовлення власноруч паперового макету кімнати мрії)+інформатика(використання мультимедійної презентації)+ математика (лічба предметів
англійською мовою)
Тема «Кімната моєї мрії»
Мета: Сформувати вміння учнів робити опис власної кімнати англійською мовою
Завдання:
*      презентувати новий лексичний матеріал за темою уроку;
*      практикувати мовні засоби, доцільні опису кімнати або домівки;
*      згадати граматичні конструкції: there is/there are, дієслово to be, дієслово to have;
*      звернути увагу на використання прислівників under, at, next to, behind, above;
*      тренуватися описувати когось/щось, відповідати на запитання із зазначеними вище граматичними конструкціями;
*      вдосконалювати компетенції читання, аудіювання та усного мовлення;
*      вчити уважно стежити за презентованою інформацією;
*      розвивати вміння ефективно співпрацювати під час уроку;
*      мотивувати готовність учнів брати активну участь в іншомовному спілкуванні;
*      виховувати розуміння важливості оволодіння англійською мовою і потреби користування нею як засобом спілкування.
Тип уроку: інтегрований ( англійська мова+ урок праці+ інформатика+ математика), комбінований ( урок засвоєння нових знань+ урок формування умінь і навичок)
Обладнання: підручник ( Несвіт А.М. Англійська мова: підруч. для 3-го кл. загальноосвіт. навч. закл. – К.: Генеза, 2014), мультимедійний проектор ( відео-презентація), наочність (тематичні картки «Моя домівка», граматичні картки there is/there are,   дієслово to be, дієслово to have), роздатковий матеріал ( картон, клей, вологі серветки, паперові моделі для проектної роботи «Кімната моєї мрії»), кольорові картки для оцінювання.
Очікувані результати:
досягнення мети уроку;
формування вміння учнів описувати предмети;
вивчення ЛО за допомогою інтегрованої структури уроку;
покращення творчих здібностей учнів завдяки роботі над проектом;
розкриття творчого потенціалу учнів;
розвиток нестандартного мислення;
практика вживання ЛО уроку під час презентації проекту;
зацікавле6ність учнів у подальшому вивченні англійської мови.

Хід уроку
Вступна частина
       I.            Організаційний момент
Привітання.
Виконання пісні «Hello Hello!» під супровід мультимедійної презентації та повторення  рухів, зазначених на відео.
Hello, hello, hello, how are you?
Hello, hello, hello, how are you?

I’m good.
I’m great!
I’m wonderful!
I’m good.
I’m great!
I’m wonderful!

Hello, hello, hello, how are you?
Hello, hello, hello, how are you?

I’m tired.
I’m hungry.
I’m not so good.
I’m tired.
I’m hungry.
I’m not so good.

Hello, hello, hello, how are you?
Hello, hello, hello, how are you?

Перевірка наявності учнів на уроці.
    II.            Перевірка домашнього завдання
Учні презентують постер про своє улюблене свято.
 III.            Актуалізація іншомовних знань учнів.
Згадування дієслова to be, перегляд мультимедійної презентації.
 IV.            Мотивація
   Для мотивації та зацікавлення учнів у подальшій роботі вчитель проводить гру, яка не тільки підніме настрій школярів, а ще й допоможе згадати основні граматичні конструкції, що знадобляться  учням у презентації власного проекту та подальшому вивченні англійської мови.
   Гра «Magic box» для закріплення нового лексичного матеріалу та згадування зворотів  there is/there are.
Учитель пише на дошці два речення із зворотами there is/there are, де пропущене одно слово:
There is … in my room.
There are… in the children’s room.
 Учитель дістає «чарівну» коробку, кладе до неї тематичні картки з ЛО уроку. Після цього по черзі дістає картки і показує учням. Перший учень, який підніме руку, правильно скаже слово і введе його у речення зі зворотом, отримує наліпку. Наприкінці гри всі вголос англійською мовою рахують отримані наліпки – перемагає той учень, у якого їх найбільше.



Основна частина

   V.            Оголошення теми і мети уроку
 VI.            Словникова робота. Вивчення нових лексичних одиниць із використанням тематичних карток і підручника
Exercise 1, page 88
a living roomвітальня, a bedroom – спальня, the children’s room – дитяча кімната,
a computer – комп’ютер,  a bed – ліжко, a wardrobe – шафа-гардероб, a sofa – диван – софа, an armchair – крісло, a TV set – телевізор, a bookcase – книжкова шафа, a clock – годинник, a curtain – завіса, штора, a chair – стілець.
Exercise 3, page 88
under the table – під столом, at the desk – за столом, next to the table – поруч зі столом, on the chair – на стулі, behind the TV – позаду телевізора, above the sofa – над диваном.
VII.            Фізхвилинка
Учитель проводить фізхвилинку під відео супровід. Діти разом з учителем співають пісню і виконують рухи, що показані на відео.

Clap your hands, clap your hands,
Listen to themusic and clap your hands
Stamp your feet, stamp your feet,
Listen to the music and stamp your feet
Turn around, turn around,
Listen to the music and turn around.
Jump up high, jump up high,
Listen to the music and jump up high.
Wave your hand, wave your hand,
Listen to the music and wave your hand.

VIII.            Проектна робота «Кімната моєї мрії»
Учитель звертається до учнів із проханням звільнити парти від підручників і зошитів, щоб не забруднити їх, адже зараз ми розпочнемо цікаву творчу роботу над проектом. Після цього вчитель роздає учням всі необхідні матеріали і пояснює, що їм треба зробити. Учні повинні склеїти макет кімнати своєї мрії із запропонованих підручних матеріалів та презентувати його, керуючись прикладом тексту
Exercise 5, page 89, адаптуючи текст для свого виступу:
I have got a flat. There is a … , a … , and a … in it.
This room is our living room( my room). The sofa is … .
The … is next to … . The … . … .
Our living room is clean.
 IX.            Підсумок уроку
Учні оцінюють роботу вчителя за допомогою кольорових карток:
червоний – відмінно,
жовтий – добре,
зелений – задовільно,
чорний – погано.
Учні роблять самооцінку своєї роботи на уроці за допомогою кольорових карток.
    X.            Домашнє завдання
Exercise 1, page 88 – словникова робота





































Немає коментарів:

Дописати коментар

Добре діло

Добре діло рятує життя!       Рій «Отамани» школи №14 проявив неабияку турботу про життя та добробут безпритульних т...